KROK 01

Pobierz grę

Widzisz ten wielki zielony przycisk obok? Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od rozpoczęcia przygody z grą BLOKI. Pamiętaj, że czas pobierania pliku instalacyjnego zależy od szybkości Twojego łącza internetowego. Nie ma na co czekać.

KROK 02

KROK 03

ZAINSTALUJ GRĘ

Tymczasowo dostępna jest wersja wyłącznie na Windowsa.

A. Zlokalizuj folder BLOKI.zip, zazwyczaj znajduje się w folderze "Pobrane".
B. Rozpakuj folder BLOKI.zip.
C. Otwórz rozpakowany folder i podwójnie kliknij plik BLOKI.exe.
D. Jeśli system Windows wyświetli ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa, kliknij "więcej informacji", a następnie "uruchom mimo to".
E. Jeśli pojawi się komunikat o konieczności zainstalowania DirectX, potwierdź instalację, postępując zgodnie z instrukcjami. Jeśli nie pojawi się żadne powiadomienie, gra powinna uruchomić się automatycznie.

Włącz i graj

Rozpocznij przygodę zmiany osiedla! Czekają na Ciebie

Tryb eksperta: podążaj za wskazówkami moderatora osiedla. Zbieraj punkty estetyki, ekologii oraz użyteczności i odblokowuj nowe narzędzia. Dużo pracy przed Tobą!

Tryb dobrowolny: zajmij się blokami i ich otoczeniem wszystkimi możliwymi narzędziami, bez limitu punktów. Wszystkie chwyty dozwolone!

Wariant dobrowolny dostępny jest jednak dopiero po przejściu trybu eksperta.

KROK 04

Pochwal się tym co udało Ci się stworzyć, podziel się swoją wizją!

Czekamy na Wasze niepowtarzalne prace! Wrzuć post na Instagram z hasztagiem #BLOKIgame lub wyślij do nas wiadomość (na Instagramie lub poprzez formularz dostępny tutaj). Kto wie, może zainspirujesz przyszłych graczy!

ŚLEDŹ NAS
TUTAJ ↗
wydawca

Mazowiecki  Instytut  Kultury

Mazowiecki  Instytut  Kultury

Mazowiecki  Instytut  Kultury

Mazowiecki  Instytut  Kultury